Број на оглас: 2768982
Објавен на: 01.04.2019, 12:25
1 / 12

POLO 1.4TDI 59KW ODLICNO

3.300 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


POLO 1.4TDI 59KW 2005G SO FUL OPREMA
KLIMA RABOTI
ELEKTRIKA NA PROZORI
ELEKTRIKA NA OGLEDALA SO GREJAC
DALINSKO CENTRALNO
ORGINAL KLUC SKAKAVEC
6 AIRBAG
FABRICKI SVETLA ZA MAGLA
4NOVI GUMI CONTINENTAL
SMENETO ULJE I SITE FILTRI
ABS I DRRRRRR.....
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA
PLATENI DAVACKI DO REG..
PREVEDENI DOKUMENTI I ZAVERENI
EXSTRA CENA NA LICE MESTO
MOZE I ZAMENA
P R O D A D E N O