Број на оглас: 2768892
Објавен на: 26.03.2020, 22:04

Се бара готвач/ка и келнер/ка

По Договор Цената не е фиксна
Категорија:
Туризам и угостителство
Пол :
Не е важно
Образование:
Основно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Англиски
Компјутерски вештини :
Доволни

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бара готвач/ка и келнер/ка за работа во ресторан.