Број на оглас: 2768062
Објавен на: 12.11.2018, 19:57
1 / 8

Vw golf5 golf 5 bez zamena

5.599 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007model 77kw=105ks Komplet servisiran Zamaec lamela komplet set Vredi dase vidi 19tdi 198xxx 77kw 105ks Reg. 11.2019 Pali vozi moze da proba i dase vidi Bez zamena Infi 072616666