Број на оглас: 2767334
Објавен на: 01.08.2020, 09:13
1 / 4

се продаваат ниви

100 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
18700 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


нива 18703м2
с.Црнилиште Св. Николе
може замена