Број на оглас: 2767209
Објавен на: 11.10.2018, 23:05
1 / 7

Depilator Superior Technology

500 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на тело

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov nekoristen depilator marka Superior Technology, so stranicno kopce za lesno cistenje.
Cena: 500 den.