Број на оглас: 2767095
Објавен на: 18.10.2018, 18:49
1 / 10

се продава

2.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Yamaha
Вид:
Скутер
Година:
2006
Модел:
X-MAX250
Километри:
30000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


x max 250 mnogu socuvan.Nov vezir givi nov drzac nov kufer serviirani registriran vo maj .dojdi probaj pa da se uveris mala korekcija na cena na lice mesto.