Број на оглас: 2766651
Објавен на: 21.05.2018, 00:05
1 / 1

Kombe termoking-ladilnik

6.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Caddy
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kombe termoking ladilnik registrirano pred dva dena vo odlicna sostojba...