Број на оглас: 2764710
Објавен на: 24.12.2018, 16:09
1 / 11

Honda CBR RR 600

3.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
2004
Модел:
CBR RR 600
Километри:
30000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава Honda CBR RR 600 во одлична состојба.