Број на оглас: 2764658
Објавен на: 21.08.2019, 21:23
1 / 11

Се продава

3.999 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Мазда 6 2,0 дизел 100кw/136кс 2004г на крајот
* направен сервис сменето (предни стабилизатори , филтер за нафта , филтер полен/воздух ,сет ребрасти каиши,водна пумпа, акумулатор ,плочки предни и задни..со еден збор одржувана домаќински)
* ABS / SRS
* клима
* вебасто
* ел.на ретровизори
* ел. на стакла
* 4 нови гуми м+с 205/55/16
* темпомат
* паркинг сензори
* команди на волан
* централно заклучување
* греачи на седишта
* ксенон светла
* навигација
* еуро кука
* зелен картон
* регистрирана до 12.2019
*затемнети стакла со А-тест
* автопилот
📞📞📞📞071-33-66-92📞📞📞📞📞