Број на оглас: 2764501
Објавен на: 15.06.2018, 22:20
1 / 3

Plac vo Beliza (sproti ribnik Ciflik, Kozjak)

22 €
Квадратура:
1168 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo dolna Belica vkupna povrsina 1168 m2 se naogja na 40 m oddalecenost od restoran i ribnik Ciflik, placot e sproti rekata Belesnica i na okulu 2 km od ezero Kozjak.
tel. 070 952 932