Број на оглас: 2764363
Објавен на: 02.04.2019, 21:59

Kupuvam Garsonjera

1 €
Број на соби:
1,5
Квадратура:
30 m²
Греење:
Друго
Спрат:
Сутерен стан
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam garsonjera vo Gevgelija