Број на оглас: 2763698
Објавен на: 27.02.2019, 23:57
1 / 12

Audi a8 4.2 tdi w12 optika

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
258 kw / 351 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e kako od salon reg.cela god.servisirano vo ovlasten servis kompletno...poseduva naj full oprema ...