Број на оглас: 2763096
Објавен на: 18.09.2020, 10:54
1 / 6

"NIKE" DOLGA JAKNA

45 €
Tип на облека:
Мантили и јакни
Големина:
XL
Боја:
Темно зелена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


"LIMITED EDITION" OD NIKE JAKNA DOLGA,MNOGU TOPLA I UBAVA !!!.