Број на оглас: 2762884
Објавен на: 15.02.2019, 10:22
1 / 11

PRODAVAM TOYOTA YARIS D4D

2.550 €
Марка:
Toyota
Модел:
Yaris
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Yarisot ne e uvozen, vo odlicna sostojba, najdobro vozilo za gradska, 4L nafta na 100km, so klima, 4 novi zimski gumimi, smeneto plocki, ulje, filtri, lamela, potisna, turbina...Registrirana do 03.2020 so zelen karton. Drugi informacii na lice mesto.