Број на оглас: 2762094
Објавен на: 16.08.2018, 23:36
1 / 12

MERCEDES A 150 PERFEKTEN

3.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 150
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам mercedes A150 benzin 70 kw 1.5 одличен, мотор со ланче , каросерија , внатрешност, клима , алумински бандаши, гуми, реални километри, може замена