Број на оглас: 2762077
Објавен на: 23.03.2019, 08:07
1 / 5

Фискална каса (печатар)

15.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Бутици

Вид на оглас: Се продава


Фискален каса (печатар)
PF 550
Се продават х 2(два) фискални апарати
купени од Akcent модел PF 550 по цена 27.990 денари еден.
Првиот е користен година ипол, вториот само 4 месеци. Ги продавам по 15500 денари , двата ги давам за 29.000 денар.