Број на оглас: 2760963
Објавен на: 15.06.2019, 09:18
1 / 4

Инсталирам најнови игри на сите видови на PS3 не чипувани

300 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS3

Вид на оглас: Се продава


Инсталирање на најновите игри на fat, slim, superslim кои не се чипувани FIFA18, PES 18, GTA 5 и многу други цени поволни