Број на оглас: 2760280
Објавен на: 28.08.2018, 15:07
1 / 6

DE LUXE APARTMANI DO EZERO NA KEJ!!!

65 € Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAM LUKSUZNI APARTMANI NA EZERO DO HOTEL RIVIERA SO PRIVATEN PARKING.Cena 15 evra po osobaI!! 070456689