Број на оглас: 2760106
Објавен на: 07.05.2019, 12:57
1 / 1

SE IZDAVA DUKAN

1 МКД
Квадратура:
21 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор од 21m2 во строг ценрар на Кавадарци на ул. Пано Мударов бр 5. За повеќе информации 075 921 650