Број на оглас: 2759593
Објавен на: 30.06.2020, 22:23
1 / 5

Prodazba na plac-Prokarka

8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
355 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Info na tel 077433660,077433666.Placot e bez plateni komunalii