Број на оглас: 2759166
Објавен на: 30.05.2020, 18:04
1 / 3

Celicni Bandazi 5x112-15ki i 16ki Audi, Passat, Golf, Seat..

8.000 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
Останато
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
Останато
Висина на гума:
Останато
Дијаметар на гума:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite odgovaraat za:
- VW Passat, Golf 5, Golf 6, Sharan, Touran, Jetta, Cady
- Audi A3, A4, A6
- Seat Leon, Altea, Alhambra, Toledo, Exeo
- Skoda Octavia, Superb, Yeti
- 16ki 100 evra komplet 4 bandazi bez gumi
- 15kite se slikani so gumi 195/65/15 Continental 8000 den. komplet