Број на оглас: 2758263
Објавен на: 29.03.2019, 14:12
1 / 3

Skafander Nov Zenski 3-6 g.

По Договор Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на облека:
Останато
Големина:
110
Боја:
Други

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за девојчиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava novo (so etiketa) skafanderce za devojcinja od 3 do 5-6 godinki.
Zaradi zgreseno brojce