Број на оглас: 2758215
Објавен на: 22.01.2019, 17:40
1 / 4

renger 150cc

555 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2008
Модел:
renger

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


vo odlicna sostojba, registriran do juni 2019
mozna zamena za pomal skuter do 50ccm, telefoni
ili avtomobil
za zamena druga cena