Број на оглас: 2758143
Објавен на: 12.01.2019, 00:27
1 / 6

LABO I VITRINA ZA SLADOLED

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Labo od 3 litar