Број на оглас: 2758116
Објавен на: 12.01.2019, 00:27
1 / 6

CEKICAR ZA MONTAZA NA BANKINI,CELICNI STUBOVI,BANDERI I DR.

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Za po detalni informacii javetese.
Moze i zamena so kola