Број на оглас: 2757300
Објавен на: 21.11.2018, 06:11
1 / 5

RENAULT ESPACE

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Espace
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno espase 2005 god 2.2 so 150konja
Kolata e registrirana do 08 2018god
Ima I zelen karton
Full oprema
Nov akumulator

Povekje info na:
Mob
070 991 445
070 991 445
070 991 445
070 991 445
070 991 445
070 991 445
070 991 445
070 991 445