Број на оглас: 2756853
Објавен на: 28.05.2018, 10:08
1 / 6

СТОЛИЦИ И МАСИ

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ
ЦЕНИТЕ СЕ ОД ПРВА РАКА
ТЕЛ: 078/236 990 078/263 044
facebook: Feniko Milco