Број на оглас: 2756688
Објавен на: 07.05.2019, 13:29
1 / 9

Citroen C3 So fabricki sistem na METAN!!! uvoz SVAJCARIJA!

3.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2006
Гориво:
Хибрид
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e SO FABRICKI SISTEM NA METAN
donesena od Svajcarija so realna kilometraza od 112355km,klima,novi gumi, 4 vrati, servo, 2 airbeg,elektrika na predni stakla, abs Ne svete ni edna sijalica za Defekt so plateni davacki do registracija.
Kontakt na Telefon: 075989246 Vasko