Број на оглас: 2756120
Објавен на: 26.07.2019, 19:06
1 / 5

Kantirka "SINGER"

190 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kantirka "SINGER" so konec 40/3 i 60/3
So nea moze da se sie sekakva koza..cevli,rakavici,tasni...