Број на оглас: 2756117
Објавен на: 26.07.2019, 19:06
1 / 4

Kantirka ADLER

190 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kantirka "ADLER" so konec 20/3 i 40/3
So nea moze da se sie sekakva koza..cevli,rakavici,tasni...