Број на оглас: 2755570
Објавен на: 28.09.2018, 07:25
1 / 8

PUNTO 1.3 multijet

2.350 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


puntoto e vo odlicna sostojba.registrirano do 18 dekemvri 2018.dobri gumi,akumulator,smeneto ulje filtri,(dokaz na lice mesto).