Број на оглас: 2755379
Објавен на: 09.10.2018, 20:26
1 / 7

hamachi

1.350 € 1.400 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2013
Модел:
hamachi

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


250 cc