Број на оглас: 2755209
Објавен на: 31.03.2020, 13:16
1 / 1

Diskovi yamaha r6

4.500 МКД Цената е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2003
Модел:
R6
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Dobri