Број на оглас: 2755161
Објавен на: 17.09.2018, 20:46
1 / 5

DAF XF 430,ks 2005.

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kamionot e vo super sostojba,gumi 75%,vredi da se vidi....informacija na mob...070233171-Vane