Број на оглас: 2754812
Објавен на: 15.04.2019, 21:20
1 / 4

Maski za kawasaki zxr750 (plastiki)

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kawasaki
Вид:
Спортски
Година:
1997
Модел:
ZXR750

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


.