Број на оглас: 2753954
Објавен на: 17.09.2020, 12:16
1 / 4

Bandasi

3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Bandasi 15- ki izvadeni od audi so solidni gumi 3 komada moze zamena za 14-ki gumi info 078-206-292