Број на оглас: 2753950
Објавен на: 01.07.2020, 00:34
1 / 4

Prodavam polovni gumi i bandazi 315.70 22.5

3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni gumi i bandazi 315.70 22.5
315.60 22.5 /205.75 22.5 isto taka i obicni:
-11.00.20
-9.00.20
-8.5 17.5
-7.50.16
-6.50.16