Број на оглас: 2753927
Објавен на: 01.07.2020, 00:33
1 / 7

Prodavam polovni delovi za Scania 124L 02'

340 €
Марка:
Други
Модел:
SCANIA 124L 2002god. i R420 124
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za Scania 124L 2002 i R420 124 2005godina. So klima ,Bez retarder .Predni gumi kako novi 315,70 22.5 NOKIAN. Isto taka imam i delovi za Scania 112 i 113.