Број на оглас: 2752762
Објавен на: 18.04.2019, 21:25
1 / 9

KTM

240 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


se prodava velosipedot vo ispravna sostojba dobri gum..i salteri simano deore.golemina 52....cena
240evra..info 070683868...