Број на оглас: 2752243
Објавен на: 02.08.2020, 10:29
1 / 3

Bakaren Kazan za BOZA

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Bakaren Kazan za BOZA.. so plinski ured