Број на оглас: 2750622
Објавен на: 07.07.2020, 19:22
1 / 6

VW Passat 2.0 tdi DSG menuvac 170 HP 4x4 svajcarski

12.899 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


4 zimski gumi
full oprema
tempomat
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Климатроник dvozonska
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон Светла за Магла Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава
Увезена од svajcaria
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка