Број на оглас: 2750440
Објавен на: 17.02.2019, 15:47
1 / 6

Audi A4

4.400 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
131 kw / 178 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


1.9 tdi 131 konj 2002 god ..cena po dogovor
registrirano do april 2019
so 4 zimski gumi
Samo na ovaj broj
Vasko +38972314452