Број на оглас: 2748548
Објавен на: 04.09.2018, 20:03
1 / 4

E 220 CDI 1999 FULL OPREM NA DELLOVI

15 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2017
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot se prodavat samo na dellovi