Број на оглас: 2747637
Објавен на: 19.10.2018, 21:10
1 / 3

IMT542

4.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava IMT542 so hidroulicen volan,vo mn,dobra sostsoojba,prv gazda moze zamena samo za dzip TEL:075-341-259 Goran