Број на оглас: 2747020
Објавен на: 14.11.2018, 18:54
1 / 7

BMW 320d

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e vo besprekorna sostojba so najvisoko nivo na oprema.
Napraven e kompleten servis pred 2000km,zameneti se site filtri,plocki,nov akumulator,zameneti 2 stabilizatori i e registrirana cela godina do noemvri 2018.
Cena po dogovor.
Samo seriozni kupuvaci.
Informacii samo na 077508896