Број на оглас: 2746208
Објавен на: 17.05.2018, 21:39
1 / 8

JAGYAR XF disel 2.7 перфектен

15.900 € 16.950 €
Марка:
Jaguar
Модел:
XF
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
152 kw / 207 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е донесена од Германија има сервисна книшка и е како од салон. Комплетно сите документи се направени до регистрација и можи одма да се регистрира.За подетални информации јавете се на телефон