Број на оглас: 2746202
Објавен на: 15.09.2018, 22:20
1 / 9

JAGYAR XF disel 2.7 перфектен

15.500 €
Марка:
Jaguar
Модел:
XF
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
80000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
152 kw / 207 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е донесена од Белгија има сервисна книшка изгледа како од салон . Регистрирана е на Македонски таблици оваа година (во 2018 година) Нема никаква гребнатика или било какво оштетување. Можи замена со кола помала до со редност до 6/7000 евра максимум. Колата за замена да е од германско потекло и ваша доплата. Цената е за кеш за замена е друга цена подетални информации јавете се на телефон