Број на оглас: 2746030
Објавен на: 18.06.2018, 12:41
1 / 10

Fordot e so atestiran plin

800 €
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
72 kw / 98 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


fordot ima povejce Zabeleski moze zamena sekakva ponudete