Број на оглас: 2746024
Објавен на: 16.06.2019, 01:33
1 / 5

Se Prodava nova kukja vo odlicna sostojba !!!

159.999 € Цената е фиксна
Број на соби:
12
Квадратура:
400 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
830 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2007
Година на реновирање:
2007
Број на балкони:
Тераса + 3 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Aleksandar Singer

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava novoizgradena kukja, vo odlicna sostojba, ima parno na drva. So tri vleza, odnosno osposobeni se tri stanovi, golem dvor, tri garazhi, podrum.

Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Za podetalni informacii kontakt telefon.