Број на оглас: 2745750
Објавен на: 19.05.2019, 12:05
1 / 8

VW POLO 1.4 TDI

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima Elektro stakla Centralna brava 4 aluminiumski bandasi Celosen servis: ulje,site filteri cela prednica e servisirena, rebrasti cel set, lamela so potisna ploca cel set. Cenata ne e fiksna no dogovor na tel ili samo koga ke se gleda kolata